Žijete vášnivo?

Autor: Mon Laciková 14.08.2019 0 Komentárov 881 videní

Žiť vášnivo si žiada odvahu. Ak sa naplno otvoríte každému momentu a situácii, ktorá vám do života príde, žijete vášnivo. Nejde tu o odvahu, ktorá je rovnaká, ako tá, ktorú potrebujete, keď chcete zoskočiť padákom. Vášeň o ktorej vám píšem, pramení z dôvery v seba samého, z vašej vnútornej sily.  

Žiť vášnivo znamená žiť intenzívne, kde občas aj riskujete, kde zažívate dobrodružstvo. Na všetky výzvy, ktoré vám do života prídu reagujete smelo a odhodlane. Ak žijete vášnivo, nepocítite žiadne pochybnosti, ani strach, lebo ste ich prekonali. Lebo vaša vášeň je silnejšia ako váš strach. Napriek prekážkam idete vpred za vašimi snami, túžbami s odhodlaním a nadšením.

Ak chcete vkročiť do sveta vášne, musíte sa vzdať potreby predpokladať, čo príde, čo sa stane. Sústreďte sa na to, čo sa deje v každom momente, ktorý prežívate.
Otvorte sa všetkému záhadnému, neočakávanému. Prestaňte chcieť všetko riadiť a ovládať.

Zažívajte dobrodružstvá na novej ceste pocitov, zmyselného vnímania a zážitkov, ktoré vás zavedú k obrovskej radosti a zázrakom, o akých ste nemali ani tušenie, že existujú.

„Rozvíjaj svoju vášeň pre vzdelávanie. Ak to urobíš, nikdy neprestaneš rásť.“ – Anthony J. D’Angelo

„Tí najšťastnejší, najzdravší a najspokojnejší ľudia na svete sú tí, ktorí našli v živote svoju vášeň a venujú sa jej.“ – Robin Sharma

„Budíček už nepotrebujem. Moja vášeň ma zobudí.“ – Eric Thomas

Na záver: Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí. ↓

O autorovi: Mon Laciková

Mon Laciková

Energická žena s pozitívne naladeným životným entuziazmom a dobrodružnou dušou. Rada sa na svet pozerám cez objektív a zachytávam krásne, nezabudnuteľné momenty života.

Pozrite si všetky články od Mon Laciková

Komentárov

wonderful comments!