Viete prečo má zásadný vplyv na váš život to, čo si o sebe myslíme a čo hovoríme?

Autor: Mon Laciková 30.11.2019 0 Komentárov 889 videní

Kedy ste si naposledy povedali, že ste šikovný, efektívny, odvážny človek? Bytosť, ktorá si zaslúži naplňujúc vzťahy, byť šťastná a všetko ostatné, po čom túži?

Čo si o sebe myslíte a čo si hovoríme, má zásadný vplyv na náš život. Formujeme si tak náš vlastný názor na seba a tento názor kontroluje, ako sa cítime, čo si myslíme, že si zaslúžime, a za čím sa odvážime v živote ísť.

Afirmácie sú prehlásenia o sebe a o tom, akým človekom ste. Majú moc pomôcť vám uvedomiť si svoju silu, krásu, jedinečnosť, otvoriť sa hojnosti…, ale môžu vás aj utvrdiť v tom, že nič nedokážete. Záleží na tom, ako o osebe premýšľate a čo o sebe prehlasujete nahlas či v duchu.

Preto sme pre vás pripravili I Can Academy Stolový motivačný kalendár 2020, v ktorom sa každý týždeň nachádza afirmácia, ktorá vás povzbudí, inšpiruje a ukáže vám, že v skutočnosti je vo vás oveľa viac, ako ste si kedy mysleli.

Ak si každý deň afirmáciu budete často čítať a čím viac emócií do toho zapojíte, tým lepšie. Môžete si ju čítať niekoľkokrát ráno, počas dňa, môžete zatvoriť oči a opakovať si ju v duchu každú chvíľu keď vás napadne.

Rovnako ako ste sa častým opakovaním naučili chodiť či jazdiť na bicykli, naučíte svoju myseľ vnímať seba novým spôsobom, ktorý vám pomôže získať to, čo chcete.

Tu je niekoľko afirmácií, ktoré vás budú sprevádzať v budúcom roku…

Môj život je v poriadku.

Vo svojich vzťahoch si dovoľujem plne sa prejaviť.

Mám dostatok peňazí na to, čo potrebujem.

Zaslúžim si dokonalé zdravie.

Pravidelne venujem čas aktivitám, pri ktorých sa cítim skvele.

Pochybnosti a strach nechávam v minulosti. Do dnešného dňa idem s odvahou a odhodlaním.

Svet je plný príležitostí a ja ich čoraz jasnejšie vnímam všade navôkol.

Moje telo mi perfektne slúži a zaslúži si preto moju lásku a starostlivosť.

Môj život je v harmónii a cítim sa výborne.

Vážim si ľudí vo svojom živote a často ich oceňujem.

Všetko čo chcem, je už na ceste ku mne.

Obklopujem sa ľuďmi, ktorí ma rešpektujú a pomáhajú mi rozvíjať sa.

Na záver: Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí. ↓

O autorovi: Mon Laciková

Mon Laciková

Energická žena s pozitívne naladeným životným entuziazmom a dobrodružnou dušou. Rada sa na svet pozerám cez objektív a zachytávam krásne, nezabudnuteľné momenty života.

Pozrite si všetky články od Mon Laciková

Komentárov

wonderful comments!