Venujte pozornosť tomu, čo by ste chceli…

Autor: Michal Hrehuš 06.10.2010 1 Komentár 3458 videní

„Aby sa vo vašom živote mohlo niečo naozaj zmeniť k lepšiemu, musíte si prestať všímať veci také, aké sú – aj to, ako vás vidia druhí – a začať venovať pozornosť tomu, čo by ste chceli.“
– Esther a Jerry Hicks: Pros a dostaneš 2

Kniha vyšla aj pod názvom Zákon přitažlivosti a popisuje trocha viac o tom, ako sa Hicksovci dostali k písaniu takýchto kníh.

Čítali ste niektorú z tých kníh?

Abrahámovo učenie, ktoré nájdete v knihách Hicksovcov je veľmi spirituálne a túto knihu neodporúčam pre úplných začiatočníkov v oblasti osobného rozvoja a pozitívneho myslenia. Priznám sa, že som mal problém na začiatku akceptovať niektoré veci, o ktorých sa píše v knihe Zákon přitažlivosti. Na druhej strane, na naozaj ťažké otázky tu nájdete výborné odpovede, že by ich snáď človek ani nemohol vymyslieť. Teraz som už prečítal dve knihy od Jerryho a Esther, vypočul si množstvo nahrávok a obľúbil som si Abrahámovo učenie.

Budem rád, keď napíšete aj svoj názor.

Na záver: Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí. ↓

O autorovi: Michal Hrehuš

Michal Hrehuš

Podporujem ľudí v tom, aby robili to, čo milujú, boli bohatí a šťastní.

Som autorom prvých motivačných kalendárov a spoluautor Motivačného diára. Založil som I Can Academy, stránku Myslím pozitívne - oficiálny blog Veselých vecí na Facebooku a Myšlienku dňa.

Pozrite si všetky články od Michal Hrehuš

Komentárov

wonderful comments!