Čo vo vzťahu chcete?

Autor: Mon Laciková 01.08.2020 0 Komentárov 630 videní

Túžite mať šťastný harmonický vzťah? Ale ako?

Musíte predovšetkým vedieť, čo chcete. Aký vzťah chcete a na to sa sústrediť. Nemyslite na to čo máte, ak ste s tým nespokojný. Myslite na to, čo chcete.

Nezabúdajte však, že vzťah nemôže byť základom toho, že sa budete cítiť dobre.

Predovšetkým VY musíte mať skvelý pocit zo svojho života, zo seba. Nemôžete sa nádejať, že budete mať lepší život ak vytvoríte nejaký vzťah s iným človekom, alebo že vás urobí šťastnejším.

Do života vám nepríde šťastná, vyrovnaná osoba, pokiaľ takí sami nie ste.

Bez ohľadu na to, čo robíte alebo hovoríte, život vám prináša takých ľudí, ktorí sa do veľkej miery zhodujú s tým, akí ste vy sami.

Ak si prajete, aby vám do života prišila lepšia osoba, príde ku vám, ale len vtedy ak ste šťastní a spokojní so životom. Vtedy príde tá správna osoba.

Ak nie ste šťastní a spokojní sami so sebou alebo so svojím životom, partner, ktorého si pritiahnete, len zveličí daný nesúlad, pretože akýkoľvek čin, ktorý vychádza z nedostatku, je vždy kontraproduktívny.

TEŠTE SA NA TO, KDE CHCETE BYŤ, A NESŤAŽUJTE SA NA TO, KDE STE.

Na záver: Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí. ↓

O autorovi: Mon Laciková

Mon Laciková

Energická žena s pozitívne naladeným životným entuziazmom a dobrodružnou dušou. Rada sa na svet pozerám cez objektív a zachytávam krásne, nezabudnuteľné momenty života.

Pozrite si všetky články od Mon Laciková

Komentárov

wonderful comments!