Ako myslieť a prispôsobiť sa v týchto ťažkých časoch

Autor: Michal Hrehuš 09.04.2020 0 Komentárov 898 videní

Viete, prečo je dôležité myslieť a prispôsobiť sa v týchto ťažkých časoch v dôležitých životných oblastiach ako je myslenie, práca (zamestnanie, biznis), vzťahy?

Pretože táto situácia okolo pandémie, ktorú zažívame, nespôsobuje výzvy len v oblasti zdravia.

Je to ťažké aj na psychiku. Ak sa vám stalo, že vás v tieto dni prepadli pocity beznádeje, hnevu, frustrácie a pri pohľade z okna ste mali pocit, akoby ste boli doma uväznení a toto celé bol len zlý sen, tak vedzte, že nie ste sami.

Je to ťažké aj pre pracovnú sféru a biznis. Sú niektoré oblasti, ktorých sa táto situácia až tak nedotkla. A poznám osobne takých, ktorým to zrušilo komplet všetky aktivity, pretože ich práca bola založená na osobných stretnutiach, či seminároch.

Je to ťažké na vzťahy. Hovorí sa, že ísť do biznisu s rodinou je riziko. Je to preto, že ľudia nie sú zvyknutí tráviť spolu 24 hodín denne. Mnohí z nás sú k tomu teraz však nútení a to môže vytvárať konflikty vo vzťahoch, ktoré by inak vôbec nevznikli.

Natočil som pre vás video, ktoré malo byť pôvodne pre online kurz Môj výnimočný rok, no uvedomujem si, že mnoho ľudí je v situácii, keď by im tieto hodnotné rady pomohli. Preto som sa rozhodol neschovávať ho len v kurze, ale poskytnúť ho verejne pre všetkých.

Čo mi pomáha udržať si kontrolu nad svojou mysľou, ako sa pozerať na túto situáciu z pohľadu práce a biznisu tak, aby ste sa necítili bezmocní sa dozviete vo videu. A podelím sa s vami aj o radu môjho biznis mentora Sukhiho Wahiwalu, s ktorým som sa po rokoch spojil, aby som sa poradil, čo robiť a prišlo aj na vzťahy.

Ak vám video pomôže, môžete mi pomôcť tým, že sa prihlásite na odber nových videí a pošlete ďalej niekomu, komu tiež pomôže.

Na záver: Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí. ↓

O autorovi: Michal Hrehuš

Michal Hrehuš

Podporujem ľudí v tom, aby robili to, čo milujú, boli bohatí a šťastní.

Som autorom prvých motivačných kalendárov a spoluautor Motivačného diára. Založil som I Can Academy, stránku Myslím pozitívne - oficiálny blog Veselých vecí na Facebooku a Myšlienku dňa.

Pozrite si všetky články od Michal Hrehuš

Komentárov

wonderful comments!