Ako dosiahnuť čo najhodnotnejší život?

Autor: Monika Laciková 30.05.2019 0 Komentárov 957 videní

Vydajte sa na cestu svojho osudu a dosiahnite čo najhodnotnejší život. Ako?

Pomocou každodenných záväzkov podľa Robina Sharmu:

1. Zaviažte sa, že vstanete skoro ráno. V živote dosiahnu najviac tí, ktorí skoro vstávajú.

2. Zaviažte sa, že prvú hodinu dňa bude považovať za „svoju hodinu“. Tento čas budete venovať výlučne sebe. Počas tejto hodiny čítajte nejakú múdru literatúru, meditujte alebo sa modlite, píšte si denník v akom stave je váš život a ako ste pokročili pri plnení svojich snov, alebo hlboko premýšľajte o tom, čo by ste mohli v nasledujúcich hodinách robiť, aby ste mali pocit, že to bol úspešný deň. Každodenné dodržiavanie tohto rituálu vám pomôže zanechať vo svete výraznú stopu a žiť čo najhodnotnejšie. 

3. Zaviažte sa, že budete prejavovať takú starostlivosť a súcit, aké by od vás nikto nečakal. Takto naplníte svoju úlohu pri budovaní nového lepšieho sveta.

4. Zaviažte sa, že v práci budete podávať vynikajúce výkony na omnoho vyššej úrovni, ako sa od váš očakáva. Vašou odmenou bude hojnosť a spokojnosť.

5. Zaviažte sa, že budete tým najláskavejším človekom akého poznáte, a že budete myslieť, cítiť a konať tak, ako by ste boli jeden z najskvelejších ľudí na svete, a to vy skutočne aj ste. Váš život sa úplne zmení.

Na záver: Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí. ↓

O autorovi: Monika Laciková

Monika Laciková

Energická žena s pozitívne naladeným životným entuziazmom a dobrodružnou dušou. Rada sa na svet pozerám cez objektív a zachytávam krásne, nezabudnuteľné momenty života.

Pozrite si všetky články od Monika Laciková

Komentárov

wonderful comments!